• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

Welkom op de voorpagina

Afdrukken

Winnaars Adcorporate Gouden Willempartij Heren HK VF 2017

 

IMG 3890

 

1. Jelle Attema(k), Jacob Klaas Haitsma en Evert Pieter tolsma
2. Menno van Zwieten, Hylke Bruinsma en Erwin Zijlstra
3. Gert-Anne van der Bos, Teake Triemstra en Tjisse Steenstra

Afdrukken

Winnaars OPM Gouden Wilhelminapartij Dames Hoofdklasse VF 2017

 XLA3062

1. Elly Hofman, Marte Altenburg en Martzen Deinum(K)
2. Ilse Tuininga, Wiljo Sybrandy en Manon Scheepstra
3. Marije van der Veer, Klasine Huistra en Annelien Broersma

Afdrukken

Uitslag Palingpartij

Er is tijdens deze wedstrijd individueel gekaatst. 

Dames  
1e prijs: Ynola Lommerse
2e prijs: Anna Rixt Iedema
3e prijs: Kune Bijlsma 
   
Heren  
1e prijs: Yme van de Graaf
2e prijs: Gert Baarda
3e prijs: Werner Iedema
Afdrukken

Uitslag Sponsorpartij

Prijzen aangeboden door Timmer- en onderhoudswerk Jan Bonnema

Poule 1  
1e prijs OPM: Janna Oosten, Anna Rixt Iedema en Simon Minnesma
2e prijs Nochris Kringloopwinkel: Kune Bijlsma, Erik van der Veen en Yme van der Graaf
3e prijs Vinco Vastgoed (2): Lisan Okkinga, Michael Zom en Erik de Jong
4e prijs Bouwbedrijf Grijpma: Lieze Braaksma, Bauke Braaksma en Marten Grijpma
   
Poule 2  
1e prijs Bouwbedrijf Miedema: Hendrika Roodenhuis, Jurjen Boerrigter en Rintje Miedema
2e prijs Stichting Steun V.v.V. Menaem: Fokeline de Boer, Tetman de Boer en Adrie Cats
3e prijs Timmer- en onderhoudswerk Jan Bonnema (1): Diana Bonnema, Jan Bonnema en Willem Bijlsma
   
Poule 3  
1e prijs Timmer- en onderhoudswerk Jan Bonnema (2): Sabina Bonnema, Hillebrand de Vries en Kees de Vries
2e prijs Huhtamaki Papier Recycling: Ineke Wijngaarden, Mart Baarda en Eddie de Vries
3e prijs Vinco Vastgoed (1): Sjoukje Blaauw, Wilgert Dekker en Klaas Holst Meijer
   
   

IMG 3486IMG 3490IMG 3479

 

Afdrukken

Uitslag Pearke Keatsen

Prijzen aangeboden door Rob's Tuincentrum

Robs Tuincentrum 230x104

 

Poule A  
1e prijs Jildou de Groot en Rinze Steneker
2e prijs Lisan Okkinga en Wybren Dijkstra
Herkansingsronde  
1e prijs Jiska Herrema en Mark Polstra
2e prijs Anna Rixt Iedema en Jesse Iedema
   
Poule B  
1e prijs Irma Tilstra en Auke Fokkema
2e prijs Bregt Arendz en Jan Jetse Visser
3e prijs Sabina Bonnema en Jan Bonnema
Herkansingsronde  
1e prijs Kune Bijlsma en Daniel Smit
2e prijs Sjoukje Blaauw en Folkert Koopmans
   
Poule C  
1e prijs Ineke Wijngaarden en Gert Baarda
2e prijs Maud Looge en Mart Baarda
Herkansingsronde  
1e prijs Diana Bonnema en Hillebrand de Vries
2e prijs Petra Hemstra en Dorus Hemstra
   
   
   

fullsizeoutput 10b5fullsizeoutput 10b4fullsizeoutput 10b3

Hoofd sponsor

  • leo-reitsma-logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • Logo L+G
  • Laannstraenroersma
  • brainwash
  • Logo 2014
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • MHR
  • opm
  • rob kleur
  • de boer timmer
  • aart-terpstra
  • tout-reclame
  • FAB
  • logoganzinga
  • DeJe
  • autobedrijf spanjer resize
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • palsma
  • MVBM
  • van-der-ploeg
  • wassenaar
  • Logosmeden
  • logo haverhoek

Wie is online

We hebben 243 gasten en geen leden online