• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

Welkom op de voorpagina

Afdrukken

Uitslag Van Smeden BBQ Partij

 

Van Smeden slager

Dames  
1e prijs: Sabina Bonnema en Carla Haarsma  
2e prijs: Hiskia Faas en Tineke Baarda  
Herkansingsronde  
1e prijs: Jiska Herrema en Geartsje Bijlsma  
   
Heren  
1e prijs: Yme de Graaf en Almer de Roode  
2e prijs: Erik van der Veen en Doede Jan Postma  
3e prijs: Janko Koopal en Auke Vogel  
Herkansingsronde  
1e prijs: Tom Cats en Eddie de Vries  
2e prijs: Tycho de Groot en Daniël Smit  
   
Heren 40+ (zachte bal)  
1e prijs: Cornelis de Haas  
2e prijs: Jan de Groot  

 Klik hier voor de foto's

Afdrukken

Uitslag Hette Grijpma Merke-Keatspartij vrijdag 25 mei 2018

Dames  
1e prijs: Anna Rixt Iedema (k) en Petra Kappen  
2e prijs: Jiska Herrema, Sabina Bonnema en Petra Hemstra  
3e prijs: Geartsje Bijlsma, Hendrika Boerrigter en Ynola Lommerse  
Herkansingsronde  
1e prijs: Kune Bijlsma, Sandra Liezenga en Diana Bonnema  
2e prijs: Janna Oosten, Evelien Bonnema en Marije Hiemstra  
   
Heren  
1e prijs:Erik Cats (k), Evert Telenga en Johan Polstra  
2e prijs: Sander de Boer, Mart Baarda en Pieter Dijkstra  
3e prijs: Tom Cats, Durk van der Wal en Rutmer Huizinga  
Herkansingsronde  
1e prijs: Mark Polstra, Trienus de Jong en Jan Willem Bokma  
2e prijs: Erik van der Veen, Auke Grijpma en Viktor Oberink  
   
Heren  
1e prijs: Rinze Steneker (k) en Marten Grijpma  
2e prijs: Harmen Schuitmaker en Auke de Jong  
3e prijs: Andries van der Meer, Almer de Roode en Erik Terpstra  
Herkansingsronde  
1e prijs: Yme van der Graaf, Jesse Iedema en Rintje Miedema  
2e prijs: Jurjen Boerrigter, Rinse Baarda en Auke Vogel  
   
Heren 50+  
1e prijs: Jan de Groot (k), Wieger Postma en Kees Wijngaarden  

Kijk hier voor actiefoto's gemaakt door Anne Waterlander

Afdrukken

Uitslag Gouden Willemverloting 2018

0359

0593

0163

 

Een Gouden Willem gewonnen? Stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Afdrukken

Winnaars Gouden Willem 2018

1e prijs:  Johan van der Meulen, Taeke Triemstra en Tsjisse Steenstra (k)
2e prijs:  Peter van Zuiden, Sjoerd de Jong en Kees van der Schoot
3e prijs: Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra

DSC 2878

Afdrukken

Uitslag OPM Gouden Wilhelminapartij Dames HK VF

1e prijs: Nelie Steenstra, Margriet Bakker en Harmke Siegersma
2e prijs: Nynke Sybrandy, Wiljo Sybrandy en Marrit Zeinstra
3e prijs: Marije van der Meer, Klasine Huistra en Anne Monflis

 XLA0147

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • MHR
  • Logosmeden
  • logo haverhoek
  • rob kleur
  • Logo L+G
  • van-der-ploeg
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • autobedrijf spanjer resize
  • MVBM
  • wassenaar
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • brainwash
  • aart-terpstra
  • logoganzinga
  • opm
  • tout-reclame
  • palsma
  • Laannstraenroersma
  • de boer timmer
  • FAB
  • DeJe
  • Logo 2014

Wie is online

We hebben 96 gasten en geen leden online