• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

Welkom op de voorpagina

Afdrukken

Huldiging Freule Winnaars

Huldiging Freule Winnaars

Onder leiding van coach Rinze Steneker hebben Tom Cats, Tycho de Groot en Harmen Schuitmaker op woensdag 10 augustus de Freule te Wommels gewonnen. In de finale werd het partuur van Peins verslagen met 3-5 2-6. 

Op vrijdag 28 oktober vond de huldiging plaats van de Freule Winnaars in Dorpshuis Op Healwei.

Het partuur werd deze avond in het zonnetje gezet en geprezen om hun prestaties. Ook het partuur van Peins was present en hebben van kaatsvereniging V.v.V. Menaem een aandenken ontvangen.

V.v.V. Menaem en de ouders van het partuur hebben een gezamenlijk cadeau gegeven;een ingelijste tekening van een kaatsmoment van Tom, Tycho, Harmen en Rinze tijdens de Freule. Een bijzonder en waardevol cadeau.

De winnaars werden toegesproken door Pieter M. Stienstra voorzitter van V.v.V. Menaem, Burgemeester van Mourik, pake Minne Dijkstra en ceremoniemeester Johannes Bakker.

De Menamer Feintjes hebben de feestvreugde verhoogd met hun muzikale inbreng.

We kunnen terugzien op een zeer geslaagde avond.

 

hudliging freule winnaars

 

Klik hier voor meer foto's van de huldiging gemaakt door Anne Waterlander.

Afdrukken

Uitreiking prijzen competitiekaatsen

Vrijdag 14 oktober tijdens een gezellige avond in de kaatskantine zijn de winnaars bekend gemaakt van het competitiekaatsen seizoen 2016.

Dames
1e prijs Lisan Okkinga 98 punten
2e prijs Kune Bijlsma 76 punten
3e prijs Lammy Douma 69 punten
Heren
1e prijs Willem Bijlsma 54 punten
2e prijs Ate Bierma 45 punten
3e prijs Hendrik Wassenaar 45 punten

Ook werden de Doet, Hannie, Marja en Diana bedankt voor hun inzet in onze kaatskantine. De trainers en competitieleiders werden ook bedankt voor hun inzet van het afgelopen seizoen. 

Klik hier voor foto's  

 

 

Afdrukken

Uitslag Adcorporate Gouden Willempartij

1e prijs: Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra (K)

2e prijs: Johan van der Meulen, Alle Jan Anema en Hylke Bruinsma

3e prijs: Menno van Zwieten, Pier Piersma en Hendrik Kootstra

 IMG 1688

Afdrukken

Uitslag OPM Gouden Wilhelminapartij

Logo opm

 

1e prijs Rianne Vellinga
  Maaike Osinga (K)
  Iris van der Veen
   
2e prijs Anne Monflis
  Nynke Sijbrandij
  Marrit Zeinstra
   
3e prijs Ilse Tuininga
  Sjoukje Visser
  Manon Scheepstra

14030921 1256609647705280 981778146 n

Afdrukken

Uitslag OPM Jeugdmerkepartij

Logo opm

Welpen  
1e prijs Jelly Hiemstra (K) en Pieter Douma
2e prijs Niels Buren en Jildou Palsma
Herkansingsronde Rixt van der Mey en Inge Buren
   
Pupillen/Schooljeugd  
1e prijs Simon de Haas (K categorie Schooljeugd) en Oniek Huizinga (K categorie Pupillen)
2e prijs  Werner Iedema en Marije Hiemstra
Herkansingsronde Jildou de Groot en Sake de Haas

Voor allen die buiten de prijzen zijn gevallen hebben een medaille ontvangen.

13988643 1256611311038447 530450390 n

 

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • Logo 2014
  • DeJe
  • opm
  • wassenaar
  • MHR
  • rob kleur
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • Laannstraenroersma
  • brainwash
  • FAB
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • autobedrijf spanjer resize
  • de boer timmer
  • van-der-ploeg
  • MVBM
  • logo haverhoek
  • aart-terpstra
  • tout-reclame
  • Logosmeden
  • logoganzinga
  • Logo L+G
  • palsma
Toon complete agenda

Wie is online

We hebben 67 gasten en geen leden online