• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

Welkom op de voorpagina

Afdrukken

Uitslag Rob's Tuincentrum Pearke Keatsen 24 juni 2016

 Robs Tuincentrum 230x104

 

Poule A  
1e prijs Lisan Okkinga en Wybren Dijkstra
2e prijs Jildou de Groot en Rinze Steneker
Herkansingsronde  
1e prijs Kune Bijlsma en Folkert Koopmans
2e prijs Ynola Lommerse en Ate Bierma
   
Poule B  
1e prijs Anna Rixt Iedema en Jesse Iedema
2e prijs Sabina Bonnema en Douwe Haisma
3e prijs Ineke Wijngaarden en Roel Baarda
3e prijs Linda Polstra en Johan Polstra
Herkansingsronde  
1e prijs Jenny Fokkema en Piet Schaaf
2e prijs Yvonne Fokkema en jacob Fokkema
   
Afdrukken

Uitslag Aart Terpstra jeugdkaatspartij 22 juni

Op woensdag 22 juni is de Aart Terpstra Jeugdkaatspartij gekaatst.

De uitslagen van de wedstrijd zijn:

 

Welpen:

1e prijs Jelte de Jong en Pieter Douma

2e prijs: Douwe Palsma en Marieke de Haas

Herkansingsronde:

1e prijs: Rixt van der Meij en Doutsen de Vries

 

Pupillen:

1e prijs: Jesper Baarda en Selma van der Wal

2e prijs: Sake de Haas en Sil Kolthof

 

Schooljeugd:

1e prijs: Rowin Faas

2e prijs: Almer de Roode

 

Jeugd:

1e prijs: Erik Cats

2e prijs: Evert Auke Hiemstra

 

 

 

Afdrukken

Uitslag Heren 1e klasse VF 19 juni

 
1e prijs:
Dirk-Yde Sjaarda Oosterend
Bauke Dijkstra Oosterend
Jan Schurer Oosterend
 
2e prijs:
Marten Bergsma Minnertsga
Jacob Klaas Haitsma Lioessens
Willem Heeringa Tzummarum
 
3e prijs:
Pieter Scharringa Welsrijp
Pieter van der Schoot Sexbierum
Hillebrand Visser Schettens
 
 IMG 0944
Afdrukken

Winnaars NK Jongens zaterdag 18 juni 2016

1. Exmorra (Albert Feenstra | Pieter Jan Leijenaar | Jelmer Dijkstra)
2. Gaast/Ferwoude (Jildert Stellingwerf | Dooitze de Boer | Gerben de Boer)
3. Makkum (Rik van der Gaast | Lars Onrust |Ype Bert van der Logt)
4. Menaam (Harmen Schuitmaker | Tom Gerard Cats | Tycho de Groot)
4. Sexbierum-Pietersbierum (Alwin Boschma | Folkert Bakker | Durk Ennema)

IMG 0937

IMG 0926

IMG 0924

IMG 0915

Afdrukken

Uitslag Senioren Ledenpartij van zondag 12 juni 2016

1e prijs: Jacob Fokkema
  Kune Bijlsma
  Yvonne Fokkema
   
2e prijs: Sabina Bonnema
  Yme van der Graaf
   
   

IMG 0809

IMG 0810

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • rob kleur
  • FAB
  • autobedrijf spanjer resize
  • opm
  • de boer timmer
  • DeJe
  • brainwash
  • Logo 2014
  • MVBM
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • palsma
  • logoganzinga
  • Logo L+G
  • wassenaar
  • Logosmeden
  • van-der-ploeg
  • logo haverhoek
  • Laannstraenroersma
  • aart-terpstra
  • MHR
  • tout-reclame
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
Toon complete agenda

Wie is online

We hebben 34 gasten en geen leden online