• banner2012-1-web
 • banner
 • banner2012-2
 • banner2
 • banner2012-3

Senioren

Afdrukken
01
mei

Uitslag Rabobank Clubkas Campagne

Uitslag Rabobank Clubkas Campagne

Tien dagen lang konden leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland stemmen op hun favoriete clubs. En dat is gedaan! In totaal zijn 12.978 stemmen uitgebracht door 2.706 leden. De Rabobank Clubkas Campagne heeft dit jaar ruim 41.000 euro uitgekeerd. Dit betekent dat elke stem ruim 3 euro waard is. Elk lid kreeg vijf stemmen om uit te brengen op zijn of haar favoriete clubs die deelnemen aan de Rabobank Clubkas Campagne. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen een club krijgt, hoe hoger de sponsorbijdrage is. Het minimum bedrag is 75 euro en het maximum bedrag is 500 euro. De bedragen worden per jaar vastgesteld.

Dankzij uw stem heeft V.v.V. Menaem € 154,79 mogen ontvangen!

Namens V.v.V. Menaem bedankt!

RABOLNWF RCC 2015 250x250

 

Hoofd sponsor

 • Huhtamaki logo
 • logo-de-boer

Sponsors

 • rob kleur
 • van-der-ploeg
 • tout-reclame
 • opm
 • Logo 2014
 • logoganzinga
 • MVBM
 • Logo  Bouw bedrijf Hette Grijpma
 • DeJe
 • FAB
 • Logo L+G
 • wassenaar
 • logo haverhoek
 • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
 • Logosmeden
 • aart-terpstra
 • brainwash
 • autobedrijf spanjer resize
 • MHR
 • Laannstraenroersma
 • palsma
 • de boer timmer