• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

nieuws

Zaalwedstrijd voor de jeugd

Zondag 20 maart wordt er gekaatst in de Roelengahal voor de jeugdleden.

De prijzen worden aangeboden door Palsma Gevelrenovatie.

De welpen en pupillen beginnen om 11 uur.

De schooljeugd en jeugd beginnen om 13.30 uur.

 

 

Wintertraining voor de jeugd 2016

Voor de jeugdleden: In 2016 kan er weer gekaatst worden. De jongste kaatsters trainen in de gymzaal en de wat oudere trainen in de sporthal. 

De trainingen zijn op 15-01, 22-01, 29-01, 05-02, 12-02, 19-02, 26-02, 18-03.

De training wordt afgesloten met een wedstrijd. Deze zal zijn op zondag 20 maart 2016De kosten voor de training zijn € 15,00.

Per 1 januari 2016 is de categorie-indeling:

Categorie

Leeftijd op 1 januari

Welpen 

9 jaar of jonger

Pupillen 

10 of 11 jaar

Schooljeugd

12 of 13 jaar

Jeugd

14, 15 of 16 jaar

 
Heb je nog vragen, neem dan contact op met een van jeugdcommissieleden.

Klassement KNKB 2015

      Punten       Punten
Jongens       Schooljongens  
Tycho   de Groot 20   Youri de Groot 23
Tom   Cats   13   Mark Polstra   19
Harmen   Schuitmaker 13   Erik Cats   19
Evert Auke Hiemstra 4   Dirk Baron   4
Fokke   Zwart   2          
Mark   Polstra   2          
                 
Meisjes Schoolmeisjes  
Jiska   Herrema   8   Jildou de Groot 6
Kune   Bijlsma   6   Anna Rixt Iedema 3
Anna   Rixt Iedema 1   Ynola Lommerse 3

Uitslagen Gemeenschappelijke Kampioenschappen Menameradiel

Uitslagen Kampioenschappen Menaldumadeel 2015    
             
Welpenmeisjes     Welpenjongens    
1e prijs Annarens van der Hem Dronryp   1e prijs Marten Daaf Alkemade Dronryp
  Femke Alberda       Matthys Renema  
  Ilse Marije van Beem       Bjorn Idsardi  
             
2e prijs Ymkje van de Beek Ingelum   2e prijs Riemer Postma Ingelum
  Femke van de Beek       Hendrik Bakker  
  Emma Bakker       Mark Ynema  
             
Pupillenmeisjes     Pupillenjongens    
1e prijs Nienke Zijlstra Berltsum   1e prijs Haye Tseard van der Hem Dronryp
  Esther de Vries       Jorn Lars van Beem  
  Siebrigje Wiersma       Rick Minnesma  
             
2e prijs Senne Idsardi Dronryp   2e prijs Jarig Dijkstra Bitgum
  Iris Veltman       Leon Wijning  
  Julia Marthine Rienks       Jurrit Kuipers  
             
        3e prijs Rutger Kumbangsila Dronryp
          Gerco Thom de Boer  
          Justin Krottje  
             
Schoolmeisjes     Schooljongens    
1e prijs Anna Joostema Berltsum   1e prijs Youri de Groot Menaam
  Ilse de Vries       Mark Polstra  
  Tessa Reitsma       Erik Minne Cats  
             
2e prijs Inge Jansma Dronryp   2e prijs Dirk Baron Menaam
  Mariek Hellinga       Oene Kolthof  
  Gerlant Kamminga       Almer de Roode  
             
Meisjes       Jongens    
1e prijs Lotte Delgrosso Marsum   1e prijs Corné Tuinenga Berltsum
  Marije Hellinga       Ruben Eijzenga  
  Serena Hovenga       Patrick van Dellen  
             
2e prijs Lisette Tolsma Dronryp   2e prijs Taeke Hofman Dronryp
  Mintje Meintema       Francisco de Boer  
          Thom Buwalda  
             
        3e prijs Hein Joostema Berltsum
          Remco Anema  
          Wytze Wassenaar  

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • Logo 2014
  • logoganzinga
  • wassenaar
  • palsma
  • de boer timmer
  • opm
  • Logo L+G
  • autobedrijf spanjer resize
  • logo haverhoek
  • rob kleur
  • van-der-ploeg
  • Laannstraenroersma
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • brainwash
  • aart-terpstra
  • MHR
  • MVBM
  • Logosmeden
  • DeJe
  • tout-reclame
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • FAB