• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

uitslagen

Jongens en Schooljongens in de prijzen tijdens Gemeenschappelijke Kampioenschappen Menameradiel

IMG 0875

Tom, Tycho, Harmen, Dirk, Erik, Werner en coach Rinze gefeliciteerd!

Uitslag KNKB Pupillenjongens Afdeling en DEL zaterdag 11 juni

Afdeling
1e prijs: Dronrijp 1
2e prijs: Bitgum (Leon Wijning is geblesseerd geraakt en vervangen door Sjouke Beimers)
3e prijs: Niawier-Metslawier-Oosternijkerk
3e prijs: Arum
 
DEL
1e prijs: Lars Hoekstra, Niels de Boer en Jan Johannes v/d Kamp
2e prijs: Ingmar Elgersma, Timo Postma en Jelmer Brouwer
3e prijs: Johan Cnossen, Jan Tymen Eisma en Stefan Greidanus
 
 IMG 0784IMG 0785
 
IMG 0788IMG 0787
 
 
IMG 0792IMG 0793IMG 0794

Uitslag Federatiekaatsen

Uitslag Federatie Menameradiel

Zaterdag 28 mei te Menaam

Welpenjongens

1e prijs: Jaimy Krombos en Nick van der Walt

2e prijs: Hugo Sloterdijk en Rindert Zijlstra

3e prijs: Brent Jesse van der Beem en Jesse Miedema

Herkansingsronde

1e prijs: Douwe Palsma en Jelte de Jong

2e prijs: Jorrit Hiemstra en Riemer Postma

Welpenmeisjes

1e prijs: Jeannette Kramer en Lisanne Scharringa

2e prijs: Selma van der Wal en Marrit Bruinsma

Herkansingsronde

1e prijs: Fardau Krottje en Maud Hellinga

Pupillen

1e prijs: Daniel Meesters en Rink R. Sterk

2e prijs: Iris Veltman en Oniek Huizinga

3e prijs: Boas Bruinsma en Marije Hiemstra

Herkansingsronde

1e prijs: Ilse Marije van Beem en Sven Olaf Jorritsma

Schooljeugd

1e prijs: Jurrit Osinga en Rene van der Walt

2e prijs: Gea Rondon en Almer de Roode

Herkansingsronde

1e prijs: Menno Osinga en Anke Reitsma

IMG 0651IMG 0654

Klik hier voor meer foto's op onze facebooksite.

 

Uitslag Schoolkaatsen Basisscholen Menameradiel

Jongens  
1e prijs

OBS De Romte Dronryp

  Rick Minnesma
  Rutger Kumbangsila
  Bjorn Idsardi
   
2e prijs KBS Mooitaki Bitgummole
  Jelmer Osinga
  Jurrit Osinga
  Daniel Meesters
   
3e prijs OBS Martenaskoalle Bitgummole
  Sjouke Beimers
  Yoeri Buitenveld
  Leon Wijning
   
Meisjes  
1e prijs OBS De Romte Dronryp
  Janneke Bakker
  Senne Idsardi 
 

Iris Veltman  

 

2e prijs

 

OBS De Romte Dronryp

  Marije van Beem
  Femke Alberda 
  Maud Hellinga

De 1e en 2e prijswinnaars van de jongens en de meisjes gaan door naar de Provinciale Schoolkaatsfinales op het Sjukelan te Franeker.

IMG 0569

IMG 0575

Klik hier voor meer foto's.

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • opm
  • Logosmeden
  • DeJe
  • MHR
  • logoganzinga
  • Logo 2014
  • aart-terpstra
  • logo haverhoek
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • MVBM
  • Logo L+G
  • van-der-ploeg
  • brainwash
  • wassenaar
  • palsma
  • rob kleur
  • de boer timmer
  • Laannstraenroersma
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • FAB
  • autobedrijf spanjer resize
  • tout-reclame