• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

uitslagen

Uitslag Posthumus Transport Jeugdledenkaatspartij

Posthumus Transport 

Welpen 1e jaar  
1e prijs: Jens Postma
2e prijs: Jildou Herrema
   
Welpen  
1e prijs: Selma van der Wal (K)
2e prijs: Jelly Hiemstra
   
Pupillen  
1e prijs: Werner Iedema (K) en Oane Fokkema
   
Schooljeugd  
1e prijs Evert Auke Hiemstra (K) en Erik Cats
1e prijs verliezersronde: Youri de Groot en Jesse Zwart

Klik hier voor foto's gemaakt door Anne Waterlander

Uitslag McDonalds Jeugdledenpartij 1 juli

Welpen

         
1e prijs Jelly Hiemstra en Rixt van der Meij  
2e prijs Niels Buren en Liannen Mitchell  
           
Verliezersronde        
1e prijs Selma van der Wal en Doutsen de   Vries  
           
Pupillen          
1e prijs Werner Iedema, Marije Hiemstra en   Sake de Haas
           
Schooljeugd        
1e prijs Dirk Baron en Jesse Zwart    
2e prijs Anna Rixt Iedema en Almer de Roode  
           
Verliezersronde        
1e prijs Ynola Lommerse en Simon de Haas  
           
Jeugd          
1e prijs Youri de Groot      
2e prijs Evert Auke Hiemstra    

Welpen-beginners hebben kaatsspelletjes gedaan.

2015 7 1 McDonalds welpen beginners2015 7 1 Mc Donalds welpen en pupillen2015 7 1 McDonalds Schooljeugd en jeugd

Klik hier voor meer foto's

 

Uitslag OPM Jeugdledenkaatspartij

Uitslag OPM Jeugdledenpartij woensdag 24 juniLogo OPM
         
Welpen        
1e prijs Oane Fokkema en Ilse Nina de Boer
2e prijs Erik de Boer en Rixt van der Meij
         
Verliezersronde      
1e prijs Sil Kolthof en Marieke de Haas
         
Pupillen        
1e prijs Werner Iedema en Jesper Baarda
         
Schooljeugd      
1e prijs Erik Cats en Mart Baarda  
2e prijs Jildou de Groot en Jesse Zwart  
         
Verliezersronde      
1e prijs Anna Rixt Iedema en Gert Baarda
         
Jeugd        
1e prijs Tom Cats en Evert Auke Hiemstra

2015 6 24 OPM Welpen Pupillen Schooljeugd2015 6 24 Jeugd OPM

 

Klik hier voor meer foto's

Uitslag Federatie Menameradiel te Menaam zaterdag 9 mei

Welpen Pupillen Schooljeugd
1e prijs: Sjouke Beimers en Nina Claire Wijning          1e prijs: Marije Hiemstra en Haye Tjeerd van der Hem     1e prijs: Oene Kolthof en Gert Baarda
2e prijs: Ilse Marije van Beem en Bjorn Idsardi 2e prijs:Jelmer Osinga en Justin Krottje 2e prijs: Remco Osinga en Nynke van de Beek
3e prijs: Annarens van der Hem en Edwin de Vries 3e prijs: Senne Idsardi en Gerco Thom de Boer 
Verliezersronde Verliezersronde Verliezersronde 
1e prijs: Femke van de Beek en Matthys Renema 1e prijs: Rowin Faas en Justin de Vries 1e prijs: Tessa van der Woude en Almer de Roode
2e prijs: Brent Timmerman en Jelly Hiemstra 2e prijs: Rutger Kumbangsila en Erwin Kortendijk
     
Klik hier voor meer foto's.     

 

   
                 

                       DSCN1433DSCN1453DSCN1421

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • logoganzinga
  • Laannstraenroersma
  • opm
  • tout-reclame
  • autobedrijf spanjer resize
  • rob kleur
  • logo haverhoek
  • MHR
  • FAB
  • de boer timmer
  • wassenaar
  • palsma
  • van-der-ploeg
  • Logosmeden
  • Logo 2014
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • brainwash
  • DeJe
  • aart-terpstra
  • Logo L+G
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • MVBM