• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

uitslagen

Uitslag: Koningsdag 2017 Douma Installatie

Jeugdkaatspartij op Koningsdag; prijzen zijn aangeboden door Douma Installatie.

 

Welpen jongens 1e prijs Jelte de Jong
  2e prijs Niels Miedema
Welpen meisjes 1e prijs Jildau de Vries
    Silke Postma
Pupillen 1e prijs Selma van der Wal
  2e prijs Jelly Hiemstra
Schooljeugd 1e prijs Marije Hiemstra
  2e prijs Werner Iedema

Kind/Ouderpartij PH van der Tuin 4 september 2016

Uitslag van de Kind/Ouderpartij; prijzen zijn beschikbaar gesteld door Bouw en Montagebedrijf P.H. van der Tuin.

 

Categorie A:

1e prijs: Jesse Iedema en Bauke Braaksma

2e prijs: Ynola Lommerse en Fedor Lommerse

herkansingsronde:

1e prijs: Evert Auke Hiemstra en Titia Flapper

2e prijs: Anna Rixt Iedema en Anna Baukje Span

Categorie B:

1e prijs: Simon de Haas en Winse Faas

2e prijs: Sanne de Boer en Tetman de Boer

herkansingsronde:

1e prijs: Almer de Roode en Annet de Roode

2e prijs: Jelte de Jong en Trienus de Jong

Categorie C:

1e prijs: Marieke de Haas en Wieger de Haas

2e prijs: Sven van der Meulen en Vera Haije

herkansingsronde:

1e prijs: Oane Fokkema en Yvonne Fokkema

Categorie D:

1e prijs: Duco Oosten en Janna Oosten

2e prijs: Sacha de Boer en Tetman de Boer

herkansingsronde:

1e prijs: Ilse Nina de Boer en Marten Grijpma

 

 

Competitiekaatsen: winnaars 2016

De winnaars van het competitiekaatsen 2016:

 

Welpen beginners:

1e prijs: Sacha de Boer

Welpen:

1e prijs: Selma van der Wal

2e prijs: Rixt van der Meij en Pieter Douma

Pupillen:

1e prijs: Oniek Huizinga

2e prijs: Sake de Haas

Schooljeugd:

1e prijs: Almer de Roode

2e prijs: Rowin Faas

Jeugd:

1e prijs: Ynola Lommerse

2e prijs: Anna Rixt Iedema en Gert Baarda

 

Uitslag VvV Menaem jeugdledenpartij 31 augustus 2016

Welpen/Pupillen:

1e prijs: Selma van der Wal en Jildau de Vries

2e prijs: Rixt van der Meij en Jens Postma

1e prijs herkansingsronde: Douwe Palsma en Jildou Herrema

 

 

Pupillen/(School)Jeugd:

1e prijs: Evert Auke Hiemstra en Simon de Haas

2e prijs: Almer de Roode en Marije Hiemstra

1e prijs herkansingsronde: Ynola Lommerse en Rowin Faas

 

 

 

 

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • wassenaar
  • brainwash
  • Logo 2014
  • van-der-ploeg
  • palsma
  • logo haverhoek
  • de boer timmer
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • Logosmeden
  • Laannstraenroersma
  • aart-terpstra
  • FAB
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • MHR
  • autobedrijf spanjer resize
  • Logo L+G
  • rob kleur
  • logoganzinga
  • tout-reclame
  • DeJe
  • opm
  • MVBM