• banner2012-1-web
  • banner
  • banner2012-2
  • banner2
  • banner2012-3

uitslagen

Uitslag McDonald's jeugdpartij 10 mei 2017

Met dank aan de fam. Haanstra McDonald's Leeuwarden en Goutum

voor het beschikbaar stellen van de prijzen en de happymeal bonnen van McDonald's.

 

Welpen

1e prijs: Jelte de Jong en Aron de Vries

2e prijs: Niels Miedema en Duco Oosten

verliezersronde

1e prijs: Douwe Palsma en Niek de Jong

 

Pupillen

1e prijs: Selma van der Wal

2e prijs: Sven van der Meulen

 

Schooljeugd:

1e prijs: Werner Iedema

2e prijs: Oniek Huizinga en Sake de Haas

 

Jeugd:

1e prijs: Ynola Lommerse

2e prijs: Almer de Roode

 

 

 

Uitslag: Palsma jeugdkaatspartij in sporthal

De wintertraining is afgesloten met een kaatswedstrijd in de Roelengahal. De prijzen zijn aangeboden door Palsma Gevelrenovatie en grit- en zandstraalbedrijf.

Welpen 1e prijs Jelte de Jong
    Jildau de Vries
  2e prijs Douwe Palsma
    Pieter Riemersma
Pupillen 1e prijs Selma van der Wal
  2e prijs Jelly Hiemstra
(School)jeugd 1e prijs Ynola Lommerse
    Rowin Faas
  2e prijs Anna Rixt Iedema
    Marije Hiemstra

 

 

Uitslag: Koningsdag 2017 Douma Installatie

Jeugdkaatspartij op Koningsdag; prijzen zijn aangeboden door Douma Installatie.

 

Welpen jongens 1e prijs Jelte de Jong
  2e prijs Niels Miedema
Welpen meisjes 1e prijs Jildau de Vries
    Silke Postma
Pupillen 1e prijs Selma van der Wal
  2e prijs Jelly Hiemstra
Schooljeugd 1e prijs Marije Hiemstra
  2e prijs Werner Iedema

Kind/Ouderpartij PH van der Tuin 4 september 2016

Uitslag van de Kind/Ouderpartij; prijzen zijn beschikbaar gesteld door Bouw en Montagebedrijf P.H. van der Tuin.

 

Categorie A:

1e prijs: Jesse Iedema en Bauke Braaksma

2e prijs: Ynola Lommerse en Fedor Lommerse

herkansingsronde:

1e prijs: Evert Auke Hiemstra en Titia Flapper

2e prijs: Anna Rixt Iedema en Anna Baukje Span

Categorie B:

1e prijs: Simon de Haas en Winse Faas

2e prijs: Sanne de Boer en Tetman de Boer

herkansingsronde:

1e prijs: Almer de Roode en Annet de Roode

2e prijs: Jelte de Jong en Trienus de Jong

Categorie C:

1e prijs: Marieke de Haas en Wieger de Haas

2e prijs: Sven van der Meulen en Vera Haije

herkansingsronde:

1e prijs: Oane Fokkema en Yvonne Fokkema

Categorie D:

1e prijs: Duco Oosten en Janna Oosten

2e prijs: Sacha de Boer en Tetman de Boer

herkansingsronde:

1e prijs: Ilse Nina de Boer en Marten Grijpma

 

 

Hoofd sponsor

  • Huhtamaki logo
  • logo-de-boer

Sponsors

  • autobedrijf spanjer resize
  • wassenaar
  • van-der-ploeg
  • Nieuw-x-lent-logo-trans-Wit-Zwart
  • tout-reclame
  • MHR
  • aart-terpstra
  • MVBM
  • Laannstraenroersma
  • de boer timmer
  • Logosmeden
  • DeJe
  • palsma
  • Logo L+G
  • brainwash
  • rob kleur
  • Logo   Bouw bedrijf Hette Grijpma
  • logo haverhoek
  • logoganzinga
  • FAB
  • opm
  • Logo 2014