Winnaars Gouden Willem Partij Heren Hoofdklasse V.F vanaf 2001
2001
1e prijs: Robert Rinia Makkum (k) Makkum – Tjitte Bonnema Franeker – Thomas v/d Meer Baard
1e prijs: Robert Rinia Makkum (k) Makkum – Tjitte Bonnema Franeker – Thomas v/d Meer Baard
2e prijs: Pieter van Tuinen Leeuwarden – André Kuipers Beetgumermolen – Chris Wassenaar Minnertsga
3e prijs: Johannes Dijkstra Huizum – Sake Porte Winsum – Auke v/d Graaf Berlikum
2002
1e prijs: Pieter van Tuinen Beetgumermolen – André Kuipers Beetgumermolen – Chris Wassenaar (k) Minnertsga
2e prijs: Simon Minnesma Dronrijp – Kor Zittema Hallum – Marten Feenstra Berlikum
3e prijs: Johan v/d Meulen Broeksterwoude – Jacob Wassenaar Minnertsga – Cornelis Terpstra Minnertsga
2003
1e prijs: Klaas Anne Terpstra Minnertsga – Jan Willem van Beem Dronrijp – Douwe Groendijk (k) Groningen
2e prijs: Simon Minnesma Dronrijp – Kor Zittema Beetgumermolen – Marten Feenstra Berlikum
3e prijs: Klaas Berkenpas – Hoornsterzwaag – Dirk-Jan v/d Woude Goutum – Daniël Iseger Leeuwarden
2004
1e prijs: Rutmer v/d Meer (k) Leeuwarden – Andre Kuipers Beetgumermolen – Chris Wassenaar Minnertsga
2e prijs: Johan Meirink Hallum – Michel v/d Veen Franeker – Pier Piersma Leeuwarden
3e prijs: Klaas Anne Terpstra Minnertsga – Jan Willem van Beem Dronrijp – Douwe Groendijk Groningen
2005
1e prijs: Klaas Berkenpas (k) Hoornsterzwaag – Dirk Jan v/d Woude Goutum – Auke v/d Graaf Berlikum
2e prijs: Erik Seerden Leeuwarden – Andre Kuipers Beetgumermolen – Marten Hiemstra Ried
3e prijs: Johan v/d Meulen Broeksterwoude – Herman Sprik Witmarsum – Cornelis Terpstra Minnertsga
3e prijs: Johan v/d Meulen Broeksterwoude – Herman Sprik Witmarsum – Cornelis Terpstra Minnertsga
2006
1e prijs: Jochem Bouma (k) Easterlittens – Herman Sprik Witmarsum – Cornelis Terpstra Minnertsga
2e prijs: Rutmer v/d Meer St. Jacobiparochie – Jacob Wassenaar Minnertsga – Chris Wassenaar Minnertsga
3e prijs; Simon Minnesma Dronrijp – Jan Willem van Beem Dronrijp – Douwe Groendijk Heerenveen
2007
1e prijs: Rutmer v/d Meer St. Jacobiparochie -Jacob Wassenaar St. Annaparochie – Chris Wassenaar (k) Minnertsga
2e prijs: Klaas Berkenpas Hoornsterzwaag – Pieter Scharringa Dronrijp – Daniël Iseger Leeuwarden
3e prijs: Jochem Bouma Easterlittens – Jan Willem van Beem Dronrijp – Douwe Groendijk Heerenveen
2008
Afgelast wegens slechte weersomstandigheden
2009
1e prijs: Folkert v/d Weij Witmarsum – Gert-Anne v/d Bos (k) Holwerd – Daniël Iseger Leeuwarden
2e prijs: Jochem Bouma Easterlittens – Karel Nijman Witmarsum – Pier Piersma Arum
3e prijs: Chris Wassenaar Minnertsga – Hylke Bruinsma Minnertsga – Douwe Groendijk Heerenveen
2010
1e prijs :Taeke Triemstra St. Jacobiparochie – Gert-Anne v/d Bos (K) Holwerd – Daniël Iseger Leewarden
2e prijs:Martijn Olijnsma Hijum – Hylke Bruinsma Minnertsga – Chris Wassenaar Minnertsga
3e prijs: Jan Dirk de Groot Buitenpost – Karel Nijman leeuwarden – Pier Piersma Easterlittens
2011
1e prijs:Taeke Triemstra St. Jacobiparochie – Gert Anne van der Bos (K) Holwerd en Daniël Iseger Leeuwarden
2e prijs: Martijn Olijnsma Hijum – Hylke Bruinsma Minnertsga – Marten Feenstra Finkum
3e prijs:Jan Dirk de Groot Buitenpost – Renze Hiemstra St. Jacobiparochie – Pier Piersma Easterlittens
1e prijs:Taeke Triemstra St. Jacobiparochie – Gert Anne van der Bos (K) Holwerd en Daniël Iseger Leeuwarden
2e prijs: Martijn Olijnsma Hijum – Hylke Bruinsma Minnertsga – Marten Feenstra Finkum
3e prijs:Jan Dirk de Groot Buitenpost – Renze Hiemstra St. Jacobiparochie – Pier Piersma Easterlittens
2012
1e prijs: Taeke Triemstra St Jacobiparochie – Gert Anne van der Bos (K) Holwerd en Daniël Iseger Leeuwarden
2e prijs: Jan Dirk de Groot Buitenpost – Renze Hiemstra St. Jacobiparochie en Pier Piersma Easterlittens
3e prijs: Jelte-Pieter Dijkstra Easterein – Erik Haitsma Wommels en Peter de Boer Leeuwarden
2013
1e prijs: Teake Triemstra St Jacobiparochie – Gert Anne van der Bos Holwerd en Daniël Iseger Goutum
2e prijs: Jan Dirk de Groot Buitenpost – Marten Feenstra Feinsum en Pier Piersma Easterlittens
3e prijs: Bauke Triemstra St. jacobiparochie – Alle-Jan Anema Heerenveen en Hendrik Kootstra Minnertsga
2014
1e prijs: Johan van der Meulen, Bitgummole – Renze Pieter Hiemstra St. Jacobiparochie (K) – Hylke Bruinsma, Minnertsga
2e prijs: Tjisse Steenstra, Bitgummole – Herman Sprik, Witmarsum – Cornelis Terpstra, Bitgummole
3e prijs: Martijn Olijnsma, Grou – Marten Feenstra, Feinsum – Pier Piersma, Easterlittens
2015
1e prijs: Gert-Anne van der Bos (K), Teake Triemstra en Daniel Iseger
2e prijs: Hendrik Tolsma, Alle Jan Anema en Thomas van Zuiden
2016
1e prijs: Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra (K)
2e prijs: Johan van der Meulen, Alle Jan Anema en Hylke Bruinsma
3e prijs: Menno van Zwieten, Pier Piersma en Hendrik Kootstra